Zhongshan Yuanyang Sports Plastics Materials FactorySprawia, że ​​sport jest bardziej bezpieczny

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom Aktualności

Jak dokonać wyboru między akrylowym boiskiem sportowym a pu sportowym

Orzecznictwo
Chiny Zhongshan Yuanyang Sports Plastics Materials Factory Certyfikaty
Chiny Zhongshan Yuanyang Sports Plastics Materials Factory Certyfikaty
Opinie klientów
Doceniam elastyczny i otwarty tryb współpracy i zapewniamy najbardziej zoptymalizowany wybór.

—— Pan Demetrio Calabi

Bardzo dobrze. Profesjonalna obsługa i świetna jakość. Dobry pakiet otrzymasz bez zepsutego.

—— Panie Ronald Reyes

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Jak dokonać wyboru między akrylowym boiskiem sportowym a pu sportowym
najnowsze wiadomości o firmie Jak dokonać wyboru między akrylowym boiskiem sportowym a pu sportowym
Obecnie większość podłóg sportowych zbudowana jest z materiałów akrylowych i boiska sportowego PU (poliuretan). I niektórzy kupujący nie potrafią odróżnić ich od tego, który z nich należy wykorzystać w ich projektach. Tutaj yuanyang sport przedstawia swoje szczegóły i mam nadzieję, że zrobi to przysługę, aby dokonać wyboru.

Materiały akrylowe są ważnym przemysłowym związkiem organicznym, jednym z najprostszych nienasyconych kwasów karboksylowych, który szybko polimeryzuje i jest często wykorzystywany do produkcji żywic syntetycznych, materiałów budowlanych i materiałów natryskowych. W dziedzinie sportu istnieją dwa rodzaje materiałów akrylowych, jeden to akryl o twardości, drugi to akryl akrylowy.

Twardość akrylu ma długą historię, powłoka kortów twardością akrylu ma świeży kolor, doskonałą odporność, poświęca się na stosowanie w każdych warunkach pogodowych i może skutecznie wytrzymywać promieniowanie UV, kolor trwa przez długi czas, najważniejsze jest to, że cena jest tania i łatwa budować.

Chociaż powłoka akrylowa o twardości jest tania, nie jest elastyczna. więc ludzie tworzą elastyczny akryl, dodając elastyczną warstwę, która zapewnia akrylowy kort sportowy z dobrą elastycznością, poprawia amortyzację. Może zmniejszyć wibracje nogi, gdy ciało ludzkie porusza się do pewnego stopnia.

Poliuretanowe materiały na boiska sportowe

Materiały Pu są szczególnie odpowiednie na boisko do koszykówki, oprócz wysokiego wskaźnika odrzuceń, jego absorpcja wstrząsów, a także efekt antypoślizgowy jest bardzo silny. Podczas ruchu może skutecznie zapobiegać zjawisku poślizgnięcia spowodowanemu wilgocią powierzchni, absordować siłę reakcji podłoża na kostkę, stawy i wiązadła oraz chronić ciało przed zranieniem w ruchu. Ta miękka nawierzchnia ma szerokie zastosowanie na kortach tenisowych, boiskach do futsalu, boiskach do siatkówki itp.

Powlekanie materiałów pu jest bardzo łatwe. Może być bezpośrednio pokryty betonową podłogą. Silna przyczepność, wyrównana automatycznie, dobry bufor i ciągliwość. Nie jest łatwo mieć bąbelki i pęknięcia po powlekaniu. A jego działanie przeciwstarzeniowe jest bardzo dobre, silna wytrzymałość, może w pewnym stopniu naprawić pęknięcia na betonie, jest idealnym materiałem do pokrywania nawierzchni sportowych.

Porównać

Koszt pu boiska sportowego jest wyższy niż akrylowego boiska sportowego. Jednak z praktycznego efektu użytkowania ludzie mogą poczuć różnicę między boiskiem sportowym z powłoką akrylową a boiskiem sportowym z materiałów pu. Te ostatnie mają lepsze wrażenia sportowe we właściwościach elastyczności, tarcia, antypoślizgowości i innych efektów. Przy długotrwałym użytkowaniu beton będzie ulegał rozszerzaniu i kurczeniu podczas zmiany sezonu, materiały PU mogą wytrzymać ruch betonu bez pęknięć dzięki swojej unikalnej właściwości wydłużenia.

Pub Czas : 2020-04-14 16:10:35 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Zhongshan Yuanyang Sports Plastics Materials Factory

Osoba kontaktowa: Miss. Serena Jiang

Tel: 0086 18664805201

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)